Domidrevo.eu používa na poskytovnie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasite.  Viac informácií.

.

Filtrovať podľa

Cena

Cena

  • 100,00 € - 240,00 €

Aktívne filtre

Od 100,00 €
Od 135,00 €
Od 100,00 €

Matrac BRUKSELA s pružinovým jadrom v kombinácii so stlačenou plsťou a PUR penou, tuhosť stredná, nosnosť 80g/m2, výška cca. 15 cm, štandardná prešitá poťahová látka, matrac je vhodný na rošty so širokými lamelami. Zvýšená pružnosť.

Na objednávku, dodanie cca. 4 týždne
Od 115,00 €

Jadro matraca  KOKOS MEDIUM tvoria bonelové pružiny, pružinové jadro v matraci je obložené z jednej strany latexovanou kokosovou doskou, polyuretánovou penou T25 -15 mm a lisovanou plsťou, z druhej strany vrstvou lisovanej plsti a polyuretánovou penou T25 - 20 mm, so zvýšenou pružnosťou. Poťah je vyrobený z čalúnnickej látky, obojstranne prešívaný protialergickým jokom 80 g/m2. Matrac je tvrdý, vďaka použitiu latexovej dosky.

Na objednávku, dodanie cca. 4 týždne
Od 135,00 €

Jadro matraca TEXEL je vyrobené z taštičkových pružín z vysokokvalitného drôtu. Nachádzajú sa v osobitných taštičkách, čím sa zvyšuje ich nezávislosť a pružnosť matraca. Vďaka tomuto typu konštrukcie sa chrbtica uloží do prirodzeného tvaru písmena S a vy budete spať oveľa pohodlnejšie a zdravšie. V matraci Texel so siedmimi zónami sú použité 7-zónové pružiny.

Pružinové jadro je obojstranne obložené čalúnnickou plsťou a polyuretánovou penou T25-25 mm, so zvýšenou pružnosťou.

Na objednávku, dodanie cca. 4 týždne
Od 240,00 €

Jadro matraca ESTRELLA LUX je vyrobené z taštičkových pružín z vysokokvalitného drôtu. Nachádzajú sa v osobitných taštičkách, čím sa zvyšuje ich nezávislosť a pružnosť matraca. Vďaka tomuto typu konštrukcie sa chrbtica uloží do prirodzeného tvaru písmena S a vy budete spať oveľa pohodlnejšie a zdravšie.

Na objednávku, dodanie cca. 4 týždne