Domidrevo.eu používa na poskytovnie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasite.  Viac informácií.

.

.

Komoda Zoom, šuflíky+skrinka, 80cm, s úchytom - ZOA04

Komoda Zoom, šuflíky+skrinka, 80cm, s úchytom - ZOA04

Priestranná, moderná komoda z kvalitného borovicového masívu, prakticky rozdelená na 2 poličkové časti s drevenými dvierkami po stranách, v strede so štyrmi priestrannými šuflíkmi s modernými bielymi úchytmi na šuflíkoch a skrinkách alebo úplne bez úchytov. Dostupná v dvoch výškach (80 a 100cm), hĺbkach (42, 47cm), v rôznych šírkach a tiež v rôznach moreniach či v bielom prevedení.

307,00 €
Množstvo
Farba
Hĺbka
Komoda Zoom - šírka
Na objednávku, dodanie cca. 4 týždne

Priestranná, moderná komoda z kvalitného borovicového masívu, prakticky rozdelená na 2 poličkové časti s drevenými dvierkami po stranách, v strede so štyrmi priestrannými šuflíkmi s modernými bielymi úchytmi na šuflíkoch a skrinkách alebo úplne bez úchytov. Dostupná v dvoch výškach (80 a 100cm), hĺbkach (42, 47cm) a v rôznych šírkach. Dostupná tiež v rôznych moreniach – dub, jelša, čerešňa či orech za príplatok 10% z ceny alebo v bielom prevedení za príplatok 30% z ceny. Dodávame v zmontovanom alebo demontovanom stave. Farba produktu na obrázku: prírodná borovica ošetrená povrchovým ekologickým lakom.

ZOA04

Tabuľka dát

Miestnosť
Obývačka
Miestnosť
Pracovňa
Línia
Zoom
Druh nábytku
Komoda
Výška
80cm

Špecifické referencie

Súvisiace produkty

Farebnica

12 ďalších produktov v rovnakej kategórii