Domidrevo.eu používa na poskytovnie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasite.  Viac informácií.

.

.

Posteľ Del Sol - DEL07

Posteľ Del Sol - DEL07

Moderná posteľ z masívneho borovicového dreva s kvalitnou a pevnou konštrukciou, dostupná za skvelú cenu v rôznych šírkach (90 - 200cm) a moreniach dub, jelša, čerešňa či orech za príplatok 10% z ceny alebo v bielom prevedení za príplatok 30% z ceny. 

260,00 €
Množstvo
Farba
Šírka posteľ Del Sol
Na objednávku, dodanie cca. 4 týždne

Moderná posteľ z masívneho borovicového dreva s kvalitnou a pevnou konštrukciou, dostupná za skvelú cenu v rôznych šírkach (80 - 200cm) a moreniach dub, jelša, čerešňa či orech za príplatok 10% z ceny alebo v bielom prevedení za príplatok 30% z ceny. Dodávame v demontovanom stave. Uvedené ceny sú za postele bez roštov a matracov. Farba produktu na obrázku: prírodná borovica ošetrená povrchovým ekologickým lakom.

Kvalitné matrace si môžete dokúpiť na našej stránke v sekcii „Matrace“. Ostatné komponenty sú tiež dostupné na našej stránke. Môžete si zostaviť aj celú spálňu podľa Vaších predstáv! Z našej ponuky je to možné hneď, rýchlo a jednoducho.

DEL07

Tabuľka dát

Miestnosť
Spálňa
Línia
Del Sol
Druh nábytku
Postel
Výška
60cm
Dĺžka
200cm

Špecifické referencie

Súvisiace produkty

Farebnica

9 ďalších produktov v rovnakej kategórii