Domidrevo.eu používa na poskytovnie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasite.  Viac informácií.

.

.

Dvojposteľ Roman, rozkladacia - POS08

Dvojposteľ Roman, rozkladacia - POS08

Klasická dvojposteľ z masívneho borovicového dreva s kvalitnou a pevnou konštrukciou, ktorá slúži rovnako dobre ako posteľ manželská alebo sa podľa potreby rozloží na dve jednopostele. Dostupná za skvelú cenu v rôznych šírkach a moreniach. Dodávame v demontovanom stave.

310,00 €
Množstvo
Farba
Jednoposteľ - šírka
Na objednávku, dodanie cca. 4 týždne

Klasická dvojposteľ z masívneho borovicového dreva s kvalitnou a pevnou konštrukciou, ktorá slúži rovnako dobre ako posteľ manželská alebo sa podľa potreby rozloží na dve jednopostele 90x200cm). Dostupná za skvelú cenu v rôznych moreniach – dub, jelša, čerešňa či orech za doplatok 10% k cene alebo v bielom prevedení s doplatkom 30% k cene. Je dodávaná bez roštov, úložných priestorov a bez matracov. Farba produktu na obrázku: prírodná borovica ošetrená povrchovým ekologickým lakom. Dodávame v demontovanom stave.

Kvalitné matrace si môžete dokúpiť na našej stránke v sekcii "Matrace". Ostatné komponenty sú tiež dostupné na našej stránke. Môžete si zostaviť aj celú spálňu podľa Vaších predstáv! Z našej ponuky je to možné hneď, rýchlo a jednoducho.

POS08

Tabuľka dát

Miestnosť
Spálňa
Línia
Klasická borovica / masívny nábytok
Druh nábytku
Postel
Výška
60cm
Šírka
180cm
Dĺžka
200cm

Špecifické referencie

Súvisiace produkty

Farebnica

9 ďalších produktov v rovnakej kategórii