Domidrevo.eu používa na poskytovnie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasite.  Viac informácií.

.

.

Manželská posteľ a lá roky 70. - SED18

Manželská posteľ a lá roky 70. - SED18

Moderná manželská posteľ v štýle rokov 70. z masívneho borovicového dreva s kvalitnou a pevnou konštrukciou. Dostupná v rôznych farbách a šírkach. Dodávame v demontovanom stave.

180,00 €
Množstvo
Farba
Manželská posteľ - šírka
Na objednávku, dodanie cca. 4 týždne

Moderná manželská posteľ v štýle rokov 70. z masívneho borovicového dreva s kvalitnou a pevnou konštrukciou. Dostupná v prírodnej borovici a  moreniach – dub, jelša, čerešňa či orech za doplatok 10% k cene alebo v bielom prevedení s doplatkom 30% k cene. Dostupná tiež v rôznych šírkach (120, 140, 160, 180 a 200cm). Je dodávaná bez roštov, úložných priestorov a bez matracov. Farba produktu na obrázku: 1. prírodná borovica ošetrená povrchovým ekologickým lakom, 2. biley eko náter. Dodávame v demontovanom stave.

Kvalitné matrace si môžete dokúpiť na našej stránke v sekcii "Matrace".  Ostatné komponenty sú tiež dostupné na našej stránke. Môžete si zostaviť aj celú spálňu  podľa Vaších predstáv! Z našej ponuky je to možné hneď, rýchlo a jednoducho.

SED18

Tabuľka dát

Miestnosť
Spálňa
Línia
Nábytok roky 70.
Druh nábytku
Postel
Výška
75cm
Stav dodania nábytku
Demontovaný
Dĺžka
200cm

Špecifické referencie

Farebnica

9 ďalších produktov v rovnakej kategórii