Domidrevo.eu používa na poskytovnie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasite.  Viac informácií.

.

.

Jedálenský rohový komplet - LAV10

Jedálenský rohový komplet - LAV10

Univerzálny a praktický kuchynský rohový komplet z borovicového masívu s rohovou lavicou, stolom a dvoma taburetkami. Sedacia časť lavice je otváracia, slúži ako úložný priestor (hĺbka 24cm). Stôl pri komplete môže byť tradičný alebo so štyrmi nohami. Rozmery lavice či stola je možné po dohode upraviť. 

350,00 €
Množstvo
Farba
Druh stola
Na objednávku, dodanie cca. 4 týždne

Univerzálny a praktický kuchynský rohový komplet z borovicového masívu s rohovou lavicou, stolom a dvoma taburetkami. Sedacia časť lavice je otváracia, slúži ako úložný priestor (hĺbka 24cm). Stôl pri komplete môže byť tradičný alebo so štyrmi nohami. Rozmery lavice či stola je možné po dohode upraviť. Komplet je dostupný v rôznych moreniach – dub, jelša, čerešňa či orech za príplatok 10% z ceny alebo v bielom prevedení za príplatok 30% z ceny. Dodávame v čiastočne demontovanom stave. Farba produktu na obrázku: prírodná borovica ošetrená povrchovým ekologickým lakom.

Rozmery: stol š:110, h:60, v:75cm, roh. lavica š:150x110, h:35, v:107cm, stolička š:32,5, h:32,5, v:46cm.

LAV10

Tabuľka dát

Miestnosť
Kuchyňa
Línia
Klasická borovica / masívny nábytok
Druh nábytku
Lavica

Špecifické referencie

Farebnica

2 ďalších produktov v rovnakej kategórii