Domidrevo.eu používa na poskytovnie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasite.  Viac informácií.

.

Dodávatelia

 • Domidrevo

  Domidrevo

  Ako firma Domidrevo, s.r.o. sme na trhu od roku 2012, predtým sme existovali pod názvom Svet dreva. Špecializujeme sa na výrobu, predaj a dovoz nábytku z masívu vysokej akosti. Starostlivo vyberáme jednotlivých producentov nábytku, aby sme zabezpečili kvalitu tovaru a tým spokojnosť zákazníkov. V ponuke máme nábytok z borovicového masívu, ale podľa priania zákazníka vieme všetky ponúkané produkty vyrobiť aj z bukového, dubového alebo iného dreva.

  Od roku 2014 sme rozšírili naše pôsobenie z Liptova, kde Vás radi privítame v našej kamennej predajni, aj o internetový predaj dreveného nábytku v Eshop -e. Snažíme sa neustále rozširovať našu ponuku podľa prianí našich zákazníkov. V kamennej predajni ponúkame ešte okrem nábytku z masívu všetky produkty z dreva ako dvere, schody, podlahy, dosky, drevené hračky a drobnosti.

  Na predajni a v Eshop - e máme v ponuke klasický nábytok z masívu, modernú líniu nábytku, nábytok Del Sol, rustikálny nábytok, kuchynský nábytok a tiež detský nábytok. Vo všetkých kategóriách či štýloch nábytku predávame postele, skrine, komody, vitríny, knižnice, police, regály, stoly, stoličky a iné.

       Všetky kategórie dreveného nábytku z masívu sú dostupné ako prírodná borovica, alebo morené na odtiene dub, jelša, orech a čerešňa, všetko ošetrené ekologickým lakom. Sme flexibilní, snažíme sa vychádzať v ústrety prianiam klientov, po dohode možno nábytok nafarbiť aj na bielo, alebo ho dodať nelakovaný, v surovom stave.

  Detský nábytok je biely v kombinácii s fialovou, ružovou, modrou a zelenou farbou. Rustikálny nábytok zas vo farbách oliva, orech a dub. V tomto prípade farby laku a spôsob jeho vtierania do dreva ešte dotvárajú rustikálny tón nábytku.

  Našou prioritou je spokojnosť zákazníkov, a preto sa vždy usilujeme o individuálny prístup pri každej zákazke a čo najrýchlejšie dodanie kvalitného tovaru v čase, ktorý si so zákazníkom vždy vopred dohodneme. Nábytok z masívu nie je len chvíľkový módny výstrelok. Vďaka svojej akosti je dlhoročnou elegantnou ozdobou každého interiéru. Príklady zariadenia jednotlivých izieb sme pre Vás pripravili v kategórii Inšpirácie.