Domidrevo.eu používa na poskytovnie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasite.  Viac informácií.

.

.

Biely jedálenský rohový komplet - LAV12

Biely jedálenský rohový komplet - LAV12

Vkusný a praktický rohový komplet v provensálskom štýle, pozostávajúci z rohovej lavice, stola a dvoch pohodlných stoličiek. Vyrobený z kvalitného borovicového masívu. Dostupný v čisto bielom prevedení, alebo v kombinácii biely ekologický lak a morenie (dub, jelša, orech, čerešňa) na sedacej časti. Rozmery tohto druhu lavice a stola neupravujeme.

720,00 €
Množstvo
Provence - farby
Na objednávku, dodanie cca. 4 týždne

Vkusný a praktický rohový komplet v provensálskom štýle, pozostávajúci z rohovej lavice, stola a dvoch pohodlných stoličiek. Vyrobený z kvalitného borovicového masívu. Dostupný v čisto bielom prevedení, alebo v kombinácii biely ekologický lak a morenie (dub, jelša, orech, čerešňa) na sedacej časti. Rozmery tohto druhu lavice a stola neupravujeme. Dodávame v čiastočne demontovanom stave. Farba produktu na obrázku: biely lak s morením dub na sedacej časti, ošetrené povrchovým ekologickým lakom.

Rozmery: stol š:100, h:60, v:75cm, roh. lavica š:150x110, h:35, v:107cm, stolička š:32,5, h:32,5, v:46cm.

LAV12

Tabuľka dát

Miestnosť
Kuchyňa
Línia
Rustikálny nábytok
Druh nábytku
Lavica

Špecifické referencie

Farebnica

2 ďalších produktov v rovnakej kategórii